Aker İpek Şal Modelleri

Aker İpek Şal Modelleri

Aker İpek Şal Modelleri

İpek şallar tesettürde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Renk, tasarım özellikleri bakımından farklılıkları olan bu şal modelleri kadınların şık kombin yapmaları bakımından son derece önemlidir.Her sezon farklı örneklerle beraber Aker ipek şal modelleri vitrinlerde yerini almaktadır. Siz de kendinize uyan tasarım örneklerini yüzlerce seçenek içinden bulabilirsiniz.

İpek Şal Kullanım Avantajları

İpek kumaş, diğer çok sayıda kumaş türüne göre çok daha özel bir üründür. Üretimi sırasında geçirdiği aşamalar, kullanımda sağladığı faydalar ve şık görüntü vermesi bakımından değerlendirilmesi önerilir. İpek kumaşlar oldukça hafiftirler ve özellikle bahar- yaz ayları için oldukça avantaj sağlar. Teri emen yapısı, dokunuş açısından özel bir kumaş hissi vermesi gibi artıları sıralanabilir. Aker ipek kumaş şal modellerinde de bu farkı hissedebilirsiniz.

Hangi Renkler Ön Planda?

Ön planda olan renkler bu sene mürdüm, toprak renkleri, krem, turuncu şeklinde sıralanabilir. Ancak kombin yaparken renkleri nasıl kullandığınız tek başına eşarp renginden ziyade daha fazla dikkat alınmalıdır.Örneğin tek başına ipek şal rengi çok güzel ve popüler olsa da bunu iyi bir şekilde kombin edemediğinizde ortaya kötü bir görüntü çıkacaktır. Fikir vermesi adına çok canlı renkleri kullanırken tesettür giyimin genlinin sakin ve sade renklerden oluşması önerilir.Her ikisi de çok canlı olduğunda ciddi anlamda görüntü sıkıntısı ortaya çıkacaktır. Sadelik dengesini ve renk geçişlerini iyi ayarlamak gerekir.

Aker İpek Şal Modelleri

Uç kısımları ipli, hafif parlak görünümde, renkli ve sade tasarımlar, genellikle ince uzun şekilde görüntülenebilir.%100 ipek şallar, tesettür giyim ya da günlük hayatta şal kullanan kadınlar için idealdir. Markaya özel ürünler, uzun vadede kaliteli kullanım imkânı vermektedir. Tüylenme olmayan ürünler, bu açıdan da rahatlık sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Levidor Eşarp Modelleri 2017 başlıklı makalemizde levidor eşarp hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ