Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantel detaylar son yıllarda gelinlikler üzerinde en çok kullanılan detaylar oldu. Hatta bu yaz sezonunda gelinlerin birçoğunun üzerinde de Fransız dantelli gelinliklere sıkça rastladık. Elbette çok hoş bir görüntü veren dantel gelinlikleri merak eden bayanlarımıza özel Fransız dantelli gelinlik modelleri hazırladık.
Düğününüzde göz alıcı bir prenses gibi olmak istiyorsanız o halde Fransız dantelli gelinlikler kullanmalısınız. Her sezon modası geçmeden kullanılan bu gelinlikler, adeta gözleri size çevirmektedir. Bazen göğüs bölgesinde bazen etek kısımlarında bazen de kollarda karşımıza çıkar. Gelinliği her neresinde kullanılırsa kullanılsın muhteşem görüntü vermektedir. Hatta gelinliğin tamamı Fransız dantelleri ile kaplansa daha da şık olacağını düşünüyoruz. Bu çok ince işçiliğe sahip Fransız dantelli gelinliklerden size çok özel bir koleksiyon hazırladık. Tercih yaparken mutlaka modellerimizden faydalanın.

Uzun Kollu Dantelli Gelinlik Modelleri | Kolları Dantelli Kayık Yaka Uzun Kollu Gelinlikler

Uzun kollu gelinlik, zarafeti ve dantelleri ile gelinin üzerinde kendini yansıtır. Dantelli uzun kollu gelinlikler,  çok sayıda konuğa ev sahipliği yapan resmi ve sofistike düğün törenleri için en idealidir.

Geleneksel nikâhlar için de bu elbise tarzı çok uygundur. Aynı zamanda zarif tasarımlara farklı bir boyut ekleyerek gelinliğin daha kompleks ve şık görünmesini sağlar.

Soğuk kış aylarında yapılacak düğünler için çok uygundur. Düğününüz de vücudunuzda gerekli sıcaklığı sağlandığı için gün boyunca rahat edersiniz.

Uzun kollu gelinlikleri tercih eden kadınlar zarif bir görüntüye sahip olurken, dikkatleri de üzerlerine çekerler.

Sonuç olarak, dantel gelinlikler modası her dönem kalıcı olabilen popüler elbiselerdir. Kuşaktan kuşağa kalıcı birer hatıra olarak aktarılmaya devam etmektedir.

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri /GALERİ

Bir önceki yazımız olan Kına Nasıl Yakılır Güzel Kına Yakma Taktikleri başlıklı makalemizde Güzel Kına Yakma Taktikleri ve Kına Nasıl Yakılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ