Gelin Takı Setleri

Gelin Takı Setleri

Gelin Takı Setleri

Bu yıl düğün yapmayı düşünen çiftler için çok şık gelin takı setleri hazırladık. Düğün alışverişinde önemli yer tutan gelin takı setleri hemen hemen her düğünde alınması gereken önemli bir takıdır. Çünkü gelin adayı gelinliği giydikten sonra boyun kısmı oldukça göze çarpar ve bu kısmı takı ile tamamlamak gerekir. Bundan dolayı takım olarak set kullanılır. Bu setler, küpe ve kolye takımından oluştuğu gibi bazen bilekliklerde kullanılmaktadır.
Gelin takı setleri yine parıltısı ve ışığı ile oldukça göz dolduruyor. O kadar farklı modeller var ki seçmekte zorlanacağınızı düşünüyoruz. Bu modeller bazen altın ve pırlanta seti olduğu gibi bazen de modelini çok beğendiğiniz emitasyon takı setleri de olabilir. Ama genelde damat tarafının maddi olarak gücü yetiyorsa altın gelin takısı almaktadır. Bu takı setinde değerli taşlar olduğu gibi inci setlerde çok tercih edilen modeller arasındadır.

En Çok tercih Edilen

Genelde en çok tercih edilen modeller göğüs kısmına doğru sarkan gelin takılardır. Sadelikten hoşlanan gelin adayları içi sade takı setleri tercih edilirken göz alıcı modelleri de tercih eden bayanlarımız elbette vardır. Önemli olan gelinliğinize ve duruşunuza uygun takılar tercih etmektir. Fiyatları ise her modele göre farklılık göstermektedir. Altın ya da pırlanta olan gelin takılan daha fazla olacağından emitasyon türü takılar daha uygun fiyatta olabilir. Eğer çok beğendiğiniz emitasyon takılar varsa onu düğünde kullanabilir ayrı olarak da takı seti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hint Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Hint Gelinlik Modelleri, Hint gelinlikleri ve Kına geceleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ