İpek Eşarplar Nasıl Yıkanır ve Temizlenir

İpek Eşarplar Nasıl Yıkanır ve Temizlenir

İpek Eşarplar Nasıl Yıkanır ve Temizlenir konumuza başlamadan önce tesettürlü bayanların en çok aradığı sorular;  İpek Eşarp nasıl temizlenir?, İpek Eşarp nasıl yıkanır?, İpek Şal nasıl uzun ömürlü olur?, İpek Eşarp Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Tesettür kıyafetinin en gözde ve dikkat çekici tamamlayıcı unsuru, birbirinden şık şal ve eşarp modelleri, pek çok markanın, üzerindeki hassasiyetli çalışmalarını ön plana taşımaktadır. İster günlük, isterseniz de en özel günler için, özellikle ipek kumaş tercihi, birbirinden kaliteli ve olağanüstü görselliği ön plana çıkaran sonuçlar ortaya koymaktadır.Özenle kullanılmasına rağmen uzun süre kullanılan ipek eşarplar zamanla kirlenmeye başlar haliyle temizlik ihtiyacı doğuyor. Bayanlar için oldukça değerli olan, ipek eşarplar nasıl yıkanır ve nasıl temizlenir diye soracak olursak, diğer çamaşırlar gibi, ipek eşarplara aynı muameleyi yapmamız, kesinlikle yanlış olur.

İpek Eşarplar Nasıl Yıkanır ve Temizlenir

Önemli bir sektör olan kuru temizleme, ipek eşarplar için belki de en uygun yöntemi gösterecektir. Çamaşır makinasına atıp diğer çamaşırlarla birlikte ipek eşarpları yıkamak, onların kısa zaman içerisinde bozulmasına yol açabilir.

Şıklığınızı tamamlayan, güzelliğinize ayrı bir renk katan bu özel aksesuarın, son derece özenli ve bakımlı bir şekilde temizlenmesi, önemli bir zaruret oluşturmaktadır. Eğer kuru temizlemeciye verecek vaktiniz veya imkânınız yok ise bu iş için özel şampuanlar, onu da bulamıyorsanız, normal saçınızı yıkadığınız şampuan kullanımı, en azından eşarbınıza zarar vermeden, temizlik formülü olarak size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sorunsuz Hamilelik başlıklı makalemizde dikkat edilmesi gerekenler, gebelikte dikkat edilmesi gerekenler ve gebelikte dikkatli beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ