İpek Şal Modelleri 2017

İpek Şal Modelleri 2017

2017 Yılı İpek Şal Modelleri

İpek Şal Modelleri  bu yıl ve geçtiğimiz yıllar da göz önünde bulundurulduğunda son zamanların en trend başörtüsü olarak tercih edilmektedir. Eşarptaki şık duruşun yanı sıra şalın tercih edilme sebeplerinden en önemlisi kuşkusuz rahat kullanımları ve salaş bir tarz oluşturmalarıdır. Bu sektördeki en çok tercih edilen ürünler ise ipek şallardır. İpek olmayan şalların karmaşık renklerine nazaran sadece uç kısımlarında desen bulundurması ya da tamamen düz olması da sadeliği sevenler tarafından çok tercih edilme sebeplerinden olmaktadır.

Duruş ve Renk Güzelliği

2017 yılı ipek şal modelleri de geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi çok renkli. Renklerin canlılığı ve göz alıcılığı nedeniyle de ipek şalların albenisi her geçen gün artıyor. Renk kartelasının geniş olması ve her bir rengin capcanlı ve göz alıcı olmasıyla birlikte duruşunun tok olması da çok büyük bir etken olmuştur. Yüze yapışmaması, önünün dik duruşu ve kaymadan bozulan yapısıyla ipek şallar bu seneye de damgasını vuracak.

% 100 İpekten Üretilen Kaliteli Şallar

Ham maddenin ipek olması da tercih edilebilirliğini arttırıyor. İpek oranının değiştiği şallar olsa da % 100 ipek şallar bu kategoride daha çok tercih ediliyor. İpek oranı düşük olan şallarda tüylenme olsa da tam ipek şallarda bu gibi sorunlar yaşanmaz ve tüm şal çeşitlerinin karşısında kullanımı en rahat olanı bunlardır.

Bir önceki yazımız olan İthal İpek Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde 2017 yılı ithal ipek eşarp modelleri, İthal ipek eşarp modelleri ve ithal tivil eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ