Mezuniyet Gecensi Elbiseleri

Mezuniyet Gecensi Elbiseleri

Mezuniyet balolarına kısa bir süre kaldı. Genç kızlarımız tatlı bir telaş içinde bu özel geceye hazırlanmaya çoktan başladı. En özel gecelerden biri olan mezuniyet geceleri, hayat boyu unutulmayan ve fotoğraf albümlerinden sıksık yad edilen kıymetli hatıralardan olur. Fotoğraf albümünün ilk sayfalarını süsleyen karelere bakıldığında şıklığı ile hatırlanmayı kim istemez ki? Bu yüzden aylar öncesinden başlanır hazırlıklara.

Hilal Baş Tasarım

Kimi sadelik arar, kimi alabildiğine gösteriş. Tercihini gösterişli bir modelden yana kullanıp şıklığı ile göz kamaştırmak isteyen genç kızlarımıza, Hilal Baş tasarımı iki farklı abiye elbise önermek istiyorum. Tesettür giyim sektöründeki çeşitliliğin artması farklı alternatifleri değerlendirme imkanı sağlasa da daha istenen seviyeye ulaşamadı. Tesettürlü genç kızlarımız şık ve zarif çizgilerde abiye elbise bulmakta zorlandıkları için araştırmalara erken erken başlar. Sektörde esen tasarım rüzgarı yüreklere su serpip, böyle zamanlarda bir nebze olsun işleri kolaylaştırıyor. Önümüzdeki yıllarda bu gibi sorunların tamamen ortadan kalkacağına olan inancımız ise tam. Genç ve yetenekli tasarımcılarımızdan Hilal Baş imzalı abiye elbiselerin ilkinde mor asaletini gold aksesuarlarla birleştirerek, ikincisinde ise neşenin sembolü somon ile ton sür ton uygulaması yaparak şıklığınızı vurgulayabilirsiniz. Bu muhteşem tasarımları tükenmeden alıp, kalan zamanınızı kombininizin diğer detaylarına ayırın derim. Başörtü, ayakkabı, çanta, takı gibi daha bir sürü detay sizi bekliyor çünkü. Bu tatlı telaşın ardından prensesler gibi hissedeceğiniz bir gece yaşamanız dileği ile….

Mezuniyet Gecenizde Prenses Gibi Hissedin /GALERİ

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyim Markaları Listesi başlıklı makalemizde Arzu Ergen, Azra Özer ve Betül Işık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ