Modası Geçmeyen Beyaz

Modası Geçmeyen Beyaz

Modası Geçmeyen Beyaz

Tüm canlı renkler bir yana saflığıyla hiçbir zaman yeri doldurulamayacak beyaz bir yana. Üstelik beyaz bir araya geldiği hiçbir rengin gölgesinde saklanamayacak kadar iddialı bir renk.

Beyazın masumiyeti önemini yitirmeden hayatımızın merkezinde yerini daima korumaya devam ediyor. Yaşamımızın evresinde sıkça rastladığımız bu renk tıpkı görüntüsü gibi temizliği, saflığı çağrıştırıyor, farklı renklerle konsept yapıldığında bir güzel olan beyaz yalnız başına ayrı bir güzel olarak yaşantımızda yer almaya devam ediyor..
Hiçbir zaman modası geçmeyen beyaz, bu sezonda tasarımcıların gözdesi olma özelliğini koruyor. Artık sadece bahar ve yaz aylarında değil kış aylarının koleksiyonlarında da yer alan beyazı hangi renkle kullanırsanız kullanın asla sizi yarıl yolda bırakmayacaktır..
Tıpkı beyazın dayanılmaz çekiciliğinden vazgeçemeyen tasarımcılarımız beyaz renkle nakışın uyumundan da haklı olarak vazgeçemediler Beyaz ve nakışın buluşması lüks algısını güzel bir koku gibi ortalığa yayıveriyor. Nakış birçok rekle yakışır ama beyaz ile ilişkisi farklı boyuttadır. Sanki birarada kullanılmak üzere tasarımcıların masasında beklerler..
Mevsim olarak beyaz hala rahatlıkla kullanabileceğiniz, bu zevkli kombiniz gardrobunuzda yer açmanızı moda editörlerimiz tavsiye ediyor. Her daim tesettür modasının en son trendlerinin yorumlandığı yeni koleksiyonlar, hayal gücüyle birleşerek yaşamınızda yer almaya oldukça kararlı.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyim Markaları Listesi başlıklı makalemizde Arzu Ergen, Azra Özer ve Betül Işık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ