Renkli Ferace Modelleri 2017

Renkli Ferace Modelleri 2017

2017 Yılı Renkli Ferace Modelleri

Renkli Ferace Modelleri, Ferace bilindiği gibi bayanların kullandığı vücut hatlarını belli etmeyen ve ayaklara kadar tüm vücudu kapatan dış kıyafettir. Tesettüre yeni bir akım getiren ferace özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi hafif ve ince bir yapıya sahip olmasıdır.

Ferace Renk ve Modellerinde Çeşitlilik

Yaygınlaşmaya başladığı ilk zamanlarda sadece siyah renginin mevcut olduğu ve üretime geçtiği feraceler 2017 renkli ferace modellerinde moda akımlarını takip eden firmalar tarafından göz ardı edilmeyerek en çok tercih edilen lacivert rengi de üretilmeye başladı. Ancak zamanla tek parça kıyafet olduğu ve bayanın tarzını ifade etmesi sebebiyle arz ve talepler değişiklik göstererek koyu renklerden açık renklere doğru birçok rengi üretilmeye başladı. Tek renk üzerine işlenen desenler ve farklı renklerdeki dijital baskılarla bazen 2 ya da 3 renk olarak da değişiklik gösterdi. Firmalar tüm bu değişiklikler doğrultusunda modellere ve renklere daha da çeşitlilik getirerek arz talebe uygun feraceler üretmeye devam ediyor.

Hafif ve Rahat Kumaşlar

Feracelerin en önemli özelliği kumaşlarının ince ve terletmeyen bir yapıya sahip olmasıdır. Ferace firmaları da bu noktada kumaşları özenle seçmekte ve ince, uçuş uçuş kumaşlar olmasına özen göstermektedir. Hem giyimi hem de duruşu mükemmel olan feracelere sahip olmak ferace kullanımının yaygınlaşmasından dolayı artık çok daha kolay olacak.

Bir önceki yazımız olan Avenna Tesettür Giyim Modelleri 2018 başlıklı makalemizde 2016 Avenna tesettür giyim modelleri, Avenna ve Avenna abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ