Tesettür Büyük Beden Pantolon 2017

Tesettür Büyük Beden Pantolon 2017

Tesettür Büyük Beden Pantolon 2017

Tesettür Büyük Beden Pantolon 2017, Kadınların en önemli tesettür kombin parçalarından biri pantolon modelleridir. Tesettür giyimde büyük beden pantolonlar, yeni sezonda da yeni yüzlerce modele ev sahipliği yapıyor. Tuniklerin ve bluzların en önemli tamamlayıcısı olan büyük beden pantolon 2017 modelleri için size beklediklerinizden daha fazlasını vereceğe benzemekte.

Kumaş Özellikleri ve Popüler Renkler

Pantolonlar, kesim özellikleri, kumaş çeşidi ve diğer özellikler bakımından kendi içerisinde değişik çeşitler sunmakta. Keten, kot, klasik kumaş pantolon seçenekleri kombin açısından da birçok seçenek sunmakta. Renk seçeneklerinde siyah her zamanki hakimiyetini korumakla beraber, kahverengi, beyaz, gri, mavi, krem rengi tonları da yine kendini belli ediyor.

Büyük Beden Pantolon Kullanım Önerileri

Tesettür büyük beden pantolon kombin örnekleri açısından bazı noktalara önem ermek gerekiyor. Renk uyumu, fiziksel olarak kullanım avantajını yakalamak gibi nedenler kritik öneme sahip.

  • Pantolon kullanımında ne tür bir üstle komin yapıldığı önemlidir. Örneğin tunikle kombin yapıyorsanız çok bol olmamasına özen göstermeniz gerekir. Tunik zaten genelde bol olduğu için ikisi de çok bol olduğunda hem sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir hem de yorucu bir hal alır. Tunikle birlikte çok bol olmayan kesim tercih edilmelidir.
  • Bluz ve büyük beden tesettür pantolon kombininde pantolonun bol olması genel olarak tercih edilir.
  • Renk uyumu konusunda kahve ve siyah kullanımından, kırmızı ve yeşil gibi renklerin kullanımından kaçınmak gerekir.
  • Pantolonun kendisi çiçekli ve gösterişliyse diğer parçaların daha sade olmasına özen gösterin. Örneğin çiçekli pantolon üzerine düz desenli bir siyah tunik gibi. Eşarpta da çiçek desenleri olabilir. Ayakkabı da sade ve topuklu seçilebilir.
  • Kot pantolon kullanımı sırasında bacak boyu ayrıntısına dikkat etek gerekiyor. Özellikle açık renk kot pantolonları kullanırken büyük beden kot kullanımı için dezavantajlı olabilecek durumlardan kaçınmak gerekmekte.
  • Bacak boyu kısa olan kadınların kısa kot ceketlerle pantolon kombininden özellikle kaçınması önerilir. Bel kısmının iyice kısalması, berberine görüntünün daha da enine olmasına neden olur. Basık bir görüntü kendinizi kötü hissettirebilir.
  • Uzun çizgili tesettür pantolon modelleri bacaklarınızı daha ince gösterir.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Tesettür Tunikler başlıklı makalemizde 2017 tesettür büyük beden tunikler, 2017 tesettür tunikler ve spor kesim tunikler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ