Tesettür Çanta Kombinleri

Tesettür Çanta Kombinleri

Tesettür Çanta Kombinleri

Tesettür Çanta Kombinleri, Çantalarımız her kıyafetimizi tamamlar niteliktedir. Çanta modellerini birer aksesuar parçası olarak görebiliriz. Muhafazakar giyim kombinlerinde ise aksesuar seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Tesettür giyim çanta modelleri ile tesettür kıyafet kombinleri bu konuda dikkat edilmesi gerekenlerdir.

Çanta Nedir ve Çantanın Taşınma Amacı Nedir?

Ufak bir açıklama ile bunu anlatabiliriz. Çanta, belli boyutlarda tasarlanmış ve kadınlar tarafından kısa ya da uzun seyahatlerden önce eşyaların konulduğu kumaştan yapılan bir aksesuar olarak kullanılmaya başlanmıştır. Önceleri sadece kadınların kullanım alanlarını süslerdi. Fakat zaman ilerleyince erkeklerde de taşınması gereken eşyalar günlük hayat içerisinde arttıkça onlar da çanta kullanır hale geldi. Erkeklerden ziyade şimdi çanta modelleri ve çanta modası hakkında ve bu modanın tesettüre nasıl uydurulacağı konusuna gelelim.

Çanta modelleri ebatlar ile değişir. Bazı kıyafetlerde küçük bazılarında ise standart boy çanta modelleri tercih edilir. Askısı kısa veya uzun olan çantalar ya da sırt çantaları gibi tercih edilebilecek birçok çanta modeli vardır.

Bu yıl bez çantalar diğer çantalara göre bir adım önde olacaktır. Günlük hayatta tesettür kullanan kadınlar da spor giyimlerinde bu tarz çantaları tercih edebilirler.

Çantalarda artık püsküller de kullanılıyor. Fakat bu püsküller daha çok süet kumaşlarda ve taba renk çantalarda tercih ediliyor. Fiyatları ucuz ancak pahalıları da mevcut. 50-70 TL arasında bir fiyata piyasadan satın alabilirsiniz.

Son dönemlerde çok parçalı çantalar da çıkmıştır. Özellikle yanında çok eşya taşıyanlar için bu çantalar birebirdir. Tesettür çantalara her eşyanızı koyabilirsiniz.

Tesettür çanta tercih ederken mutlaka kıyafetinizle olan uyumunu göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanı sıra üzerinde yazan yazılar yabancı dilde olabilir. Ne yazdığına dikkat edip almalısınız.

Bir önceki yazımız olan Sokak Stili Tesettür Kombinleri başlıklı makalemizde Sokak Stili Tesettür Kombinleri ve Tesettüre Uygun Jeanler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ebru dedi ki:

  Şık el çantaları, arkadaşlarınızla buluşmaya giderken ya da özel bir davete giderken tercih edebileceğiniz çantalardır. İçine çok fazla ürün koyamazsınız fakat hem şıklığınızı tamamlar hem de ufak tefek eşyalarınızı elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Para, telefon, en sevdiğiniz makyaj malzemeleriniz vb.

 2. ergun ebru dedi ki:

  Merhaba 🙂
  Tesettür çanta kombin yazınız oldukça bilgilendirici olmuş tebrikler 🙂
  Sözlerinize katılıyorum; bez çantalar gerçekten de oldukça popülerleşiyor ve sizinde bahsetmiş olduğunuz gibi püskül ve taba rengi sürekli kullanılmakta 🙂
  Ve ben taba rengini oldukça beğeniyorum 🙂 Ya siz?

BİR YORUM YAZ