Tesettür Gelinlik Ayakkabıları

Tesettür Gelinlik Ayakkabıları

Tesettür Gelinlik Ayakkabıları  

Tesettür Gelinlik Ayakkabıları, Kadınlar için evlilik sırasında giyilecek gelinlikler genelde önemlidir.  Seçim yaparken bu nedenle birkaç ay öncesinden hazırlıklar başlar. Tesettür gelinlik modelleri yanında ayakkabı seçiminin, aslında bütün olarak her parçanın seçiminin önemli olduğunu belirtmek gerekiyor.  Genel olarak bütünlüğün sağlanması, iyi görüntü vermek için bu durum önemlidir.

2017 Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Yeni sezonda dantel detaylarına 2017 gelinlik ayakkabı modelleri içinde sıkça rastlayabilirsiniz.  Topuklu ve dantelli tasarımların bazılarına taş detayları da işlemiş ve ortaya mükemmel görüntüler çıkmış.  Gelinlikle uyum sağlama çabası içinde olan kadınların tüm beklentisine yanıt verecek çeşitleri vitrinlerde bulmak mümkün. Tasarımda farklılıkların olması ise her açıdan avantaj.

Ayakkabı Gelinlik Kombin Örnekleri

Gelinlik ve duvaklara göre genel özellikler dikkate alınarak gelinlik ayakkabı kombin örneklerinden bahsedilebilir. Gelinlik etekleri taşlı, dantelli ve son derece gösterişli olduğu düşünülerek bununla kullanılan ayakkabılar sade olmalı, duvakta ekstra çok fazla gösteriş olmamalı, üst bölümde de yer yer alt kısmın devamı niteliğinde işlemeler olabilir.  Eşarp ve makyaj seçeneklerinde genel dengeyi sağlamak adına gelinliği dikkate almanız önerilir.  Makyajınızda göz bölümünü öne çıkarabilir, abartıya kaçmadan ama dikkat çeken şekilde gecenizi güzelleştirebilirsiniz.

Gelinlik Ayakkabısı Seçiminde Öneriler

Gelinlik giyme hazırlıklarında en önemli seçimlerden biri ayakkabılardır.  Topuk desen durumu, görünüp görünmeyeceği vs. önemli konular haline gelir. Gelinliğin kabarık olduğunu varsayarsak, ayakkabı seçiminde hafif topuklulara yönelebilirsiniz. Yani apartman topuk yerine biraz daha alçak ayakkabılar, olası bir takılma durumunu önlemesi açısından dikkate alınmalıdır. Özellikle ince ve kalın taban ayakkabıları ne kadar çok kullanmış olursanız olun denge açısından bir sorun yaratabilecektir.  Ancak gelinlik kesimi daha düz geliyorsa ve takılma riski yoksa bu gelinlik ayakkabı modelleri rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca elbisenin altından görüleceği için de ayrıca şık duracaktır.  Açıklık durumuna gelince bu tamamen sizin seçiminize kalmış.  Yani ayaklarınızı gösteren bir ayakkabı da seçebilirsiniz. Dantelli içi görünen transparan bir ayakkabı da seçebilirsiniz. Örneğin birçok kişi topuk kısmı çiçekli stiletto ayakkabıları tercih ediyor. Yüzlerce seçenek arasından siz de kendinize hitap edeni kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kış Tatili İçin Tesettür Kombin Örnekleri başlıklı makalemizde 2017 moda renkleri, 2017 tesettür giyim modelleri ve Kalın tabanlı bot modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ