Tesettür Giyimde Dar Pantolon Kullanımı

Tesettür Giyimde Dar Pantolon Kullanımı

Tesettür Giyimde Dar Pantolon Kullanımı

Tesettür Giyimde Dar Pantolon Kullanımı, Pantolondan vazgeçmeyen kadınlardansanız, tesettür giyimde de ideal kombinler yapabilirsiniz. Bu noktada tesettürün genel kullanımı için de uygun bir değerlendirme yapmakta yarar var. Çünkü genel mantık vücut hatlarının belli olmaması gerektiği yönünde olduğu için dar pantolon kullanımında da bu konuda sorun yaratmayacak bir seçim yapmak gerekiyor.

Kısa Bluzlarla Kullanım

Kısa bluz ve dar pantolon kullanımı tesettür giyim kombin örnekleri arasında çok tercih edilmeyen örneklerdendir. Ancak birçok internet satış sitesi üzerinde ürün tanıtımı amacıyla bu kombin örneklerine rastlanmaktadır. Sözgelimi diz altına kadar uzun olan tunik gibi kıyafetlerle birlikte kullanılan dar pantolon modelleri ideal olacaktır. Ancak bununla ilgili kişisel tercihlerin de önemli olduğunu belirtmek gerek. Yani siz kısa bluz ve dar pantolon şeklinde kullanımdan hoşlanıyorsanız ve bunun sizi daha fazla çekici gösterdiğini düşünüyorsanız da elbette bunu giyebilirsiniz.

Tunik ve Elbise ile Dar Pantolon Kombin Örnekleri

Dar pantolonlar sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye yarar. Tunik ve elbise ile kullanımı da bol kesim pantolonlara göre bu nedenle daha avantajlıdır. Ayrıca sade bir pantolon üzerine abiye ya da günlük giyim için farklı şekilde kombin mümkün hale gelir. Topuklu ayakkabı kombini ile yine oldukça iyi sonuçlar alınabilecektir.  Kış aylarında da uzun botların kullanımı için dar pantolonların ideal sonuçlar verdiğini belirtmek gerek. Tabi kumaş açısından da değerlendirme yapılabilir. Yaz aylarında pantolon seçiminde teri kolay alan daha rahat kumaşlar uygundur. Kış aylarında da soğuk direnci yüksek olan tesettür pantolon modeli kullanılmalıdır. Renk seçimlerine gelince tunik elbise renkleri ile sadelik gösteriş dengesinin ayarlanması gerektiğini belirtmek gerekiyor. Canlı renk pantolonlarda tuniklerin krem, siyah gibi sade renklerden oluşması gerekmekte.

Bir önceki yazımız olan Yazlık Tunik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde tesettür giyim, tunik ve tunikler modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ