Tesettür Hamile Kıyafetleri 2017

Tesettür Hamile Kıyafetleri 2017

Tesettür Hamile Kıyafetleri 2017

Tesettür Hamile Kıyafetleri 2017, Anne adayları için 2017 yılında yüzlerce tesettür hamile kıyafetleri çeşidini bir arda görmek mümkün. Beden ve model olarak farklı beklentilere cevap veren marka ve model seçenekleri, tek ya da iki parça halinde temin edilebiliyor. Hamile elbiseleri oldukça heyecanlı görüntü vermekte.

Hangi Renkler Ön Planda

Yeni sezonda hamile giyiminde canlı renklerin hâkim olduğunu görmek mümkün. Mavinin her tonu, bordo, yavru ağzı tonları bir hayli dikkat çekiyor. Kımızı ve yeşil yine pozitif enerjiyi seven kadınlar için ideal.

Renkler dışında kumaş özelliklerine bakılırsa da anne ve bebek sağlığı için problem olmayan pamuklu, keten ve penye kesimler bir hayli ön planda. Kot seçenekler de sevenler için vitrinlerde görülüyor. Göğüs altından itibaren bolluk olması, anne sağlığı ve rahatlığı açısından önemli bir detay. Zaten 2017 hamile kıyafetleri çeşitlerinde de bu detay karakteristik öneme sahip.

Hamile Kıyafetleri için Pratik Öneriler

Seçimlerinizde bazı detaylara dikkat etmek daha kolay kullanım ve kombin olması bakımından önem taşımakta:

  • Kıyafeti hamilelik sonuna kadar mı yoksa birkaç ay için mevsimlik mi kullanacağınız belirledikten sonra kıyafet alın. Mevsim geçişini, uzun süre kullanacaksanız da bebeğin büyüme durumunu es geçmeyin.
  • Giysileri evde mi, özel bir gecede mi, iş yerinde ya da alışverişe giderken mi, kullanacağınızı belirleyin.
  • Kıyafet seçiminde yaz aylarında satın alım oluyorsa, açık renklere ayrıca özen gösterin. Bebeğin sağlığı ve sizin için koyu tonlar zararlıdır.
  • Kot elbise giymeniz karnınınız büyükse pek önerilmez. Esneme payı az olduğundan sağlık açısından soruna neden olabilecektir. Likralı kıyafetler daha rahat hareket etmenizi sağlar.
  • Genel bir kombin önerisi olarak elbiseniz gösterişliyse eşarbı sade seçin.
  • Tek renk elbiseleri kullanırken eşarbın aynı renk olmamasın özen gösterin. Örneğin mavi elbise ile ideal olan eşarp rengi mavi değil gri ya da krem tonlarıdır.
  • Topuksuz ayakkabılar hamilelikte ayakkabı giyimi konusunda size büyük rahatlık sağlayacaktır. Olabildiğince topuklu ve dar ayakkabılardan kaçınmanız önerilir. Klasik giyim için az topuklular olabilir.
  • Hamile kıyafetlerinizi şık pardesülerle ideal biçimde tamamlayabilirsiniz.
  • Bebek kilosundan çok daha fazla kilo almışsanız bacak boyunu daha uzun göstererek ve dik çizgili modellere de yer vererek avantaj elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Spor Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2017 tesettür spor giyim modelleri, günlük spor tesettür ve spor etek hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ