Tesettür Mayo Bone Modelleri

Tesettür Mayo Bone Modelleri

Tesettür Mayo Bone Modelleri

Tesettür Mayo Bone Modelleri, Haşema ya da tesettür mayo modelleri her sezon farklı çeşitleri berberinde getiriyor. Genelde set halinde satılan haşemalar için en önemli parçalardan birisi boneler. Haşema ile uyumlu olarak kullanılan boneler, saçları toplayarak sorunsuz kullanım sağlıyor. Renk ve desen bakımından çok sayıda çeşidi bulmak mümkün.

Bonelerde Öne Çıkan Renkler

Setten bağımsız şekilde satın almak istediğiniz bone çeşitleri içinde açık mavi, siyah, lacivert, yeşil, pembe renkleri başta olmak üzere hemen her renge rastlayabilirsiniz. Desenli bir takımınızın olduğu düşünülürse, bunun üzerine isterseniz desenden bağımsız ya da onun da rengini içeren bir seçenek daha alabilirsiniz. Böylece ileride olası yırtılma durumlarına karşı da önlem almış olabilirsiniz. Ayrıca kullanım alternatifiniz olur.

Saçları Uzun Olanlar İçin Kapatıcı Etki Yaratır mı?

Çok uzun saçlarınız varsa bone takmadan önce toparlamanız avantaj olur.  Bu sayede yanlardan çıkma riskini engellemiş olursunuz. Ensenizin üzerinden topladıktan sonra boneyi kafanıza geçirdiğinizde yeniden dışarı çıkma olasılığı son derece azdır. Üretildiği malzeme gereği tamamen başınıza yapışır ve şeklini alır. Bu sayede tesettür bone kullanımı sırasında sorun olmaz.

 

Bone Malzeme Özellikleri

Genelde modelden ziyade desen açısından değişik seçenekleri olan tesettür boneler suya dayanıklı, %80 polyamid, %20 de elastan özelliktedirler. Başı tam olarak kavrar.  Bone şeklinde kullanım sevmeyen kadınlar için örtü biçiminde tesettür deniz eşarbı önerilir. Bu modellerin görünümü standart eşarp şeklindedir, ancak malzeme açısından farklılık yaratır.

Bone Ücretleri ve Tesettür Mayo Set

Ücretlendirme konusunu iki şekilde ele alabiliriz. İlk olarak tek bone fiyatları ele alınabilir. Bunda malzeme kalitesi, desen özellikleri, marka ve firma hizmet özellikleri gibi etkenler dahil olacaktır. İkinci olarak set halinde satışı olan bonelerde tesettür mayonun diğer parçalarına ek olarak bone kullanımı söz konusudur. Set halinde alındığında ve bu sette bir de indirim olduğunda bone tek satış fiyatına göre daha uygun hale gelecektir. Tek parça halinde almak isterseniz de yine farklı seçenekler bulunur. Satın alma işlemi yapılacak yerdeki kampanyaları takip ederek avantajlı rakamlardan yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mayo Modelleri başlıklı makalemizde haşema modelleri ve tesettür mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ