Tesettür Mayolar Renklendi

Tesettür Mayolar Renklendi

Tesettür Mayolar Renklendi

Son yıllarda tatil sektöründe birçok yenilik ortaya çıktı. Muhafazakar kesimin tatil seçenekleri değişmekle birlikte, tesettürlülere özel oteller ve tatil merkezleri de tasarlanmaya başladı.

Sektörün ilklerinden olan Haşema tesettür mayo seçenekleri, renkler ve çeşitler konusunda ciddi bir artış gösterdi ve rakipleri birden 150’ye ulaştı. Bu da hareketli bir online alışveriş dünyasını ortaya çıkardı. Mayo seçimleri için tercih edeceğiniz birçok farklı alternatif olduğundan kıyafetlerinize uygun ürünler tercih edebilirsiniz.

Rekabet Arttı

Sektöre giren markalar arttıkça rekabetin de arttığı bilindiğinden haşemaların fiyatları da ekonomik bir hale geldi.

Eskiden oldukça pahalı olan haşemalar, 150’den fazla marka olduğu için daha cazip fiyatlarla satın alınmaya başlandı. Oldukça zengin bir çeşitlilik ve fiyat alternatifleriyle satın alabileceğiniz ürünler, her zaman uygun koşullarda bulunabiliyor.

Muhafazakar Kesimin Tatil Eğilimleri Değişti

Muhafazakar kesimin tatil rotası köy ziyaretlerinden kıyı turizmine uzandı. Bu nedenle, tesettür giyim adabı ve görünümüne uygun olan haşemalar her zaman beğeni kazanan tasarımlarla tesettürlü hanımların karşısına çıktı.

Bu ürünlerin değişik beden seçenekler, farklı renkleri ve model seçenekleri her zaman işinize yarayacak şekilde kullanılmaya başlandı.


Sporcular da Tercih Ediyor

Sporcu olan tesettürlüler için de birçok mayo üretilmeye başladı. Hatta son yıllarda birçok büyük spor markası da hijab adı altında üretim yapmaya başladı.

Tesettür seçenekleri arasından birçok kıyafet seçebilmek mümkünken, haşemalar arasından seçim yapılması mümkün değildi. Ama artan rekabet, bu seçenekleri arttırmıştır. Birbirinden şık ürünler, tek tip modeller dışında daha nitelikli ürünlerin de bulunmasını sağlamıştır.

Nike da Sektöre Geliyor

Tesettür giyinen sporcular için özel bir mayo serisi üreten Nike, birçok sporcunun sorunu olan tesettür mayo ve başörtüleri için özel bir üretim başlatıyor.

2018 yılında satışa sunulacak olan suya dayanıklı ve spor için uygun başörtüsü ve mayolar sayesinde daha fazla alternatif ortaya çıkacak.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mayo Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde tesettür mayo, tesettür mayo kumaşı ve tesettür mayo markası hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ