Tesettür Spor Giyim Modelleri

Tesettür Spor Giyim Modelleri

Tesettür Spor Giyim Modelleri

Tesettür Spor Giyim Modelleri, Rahatlığı seven kadınlar için 2017 tesettür spor giyim modelleri vitrinlerde yerini çoktan almış durumda.   Yürüyüş yaparken, daha kapsamlı spor yaparken, günlük kullanımda, alışveriş, arkadaş buluşmalarında kullanabileceğiniz spor giyim kendinizi konforlu hissetmek için idealdir. Şık tasarımlara sahip olmak isteyen kadınlar her ikisini bir arada bulabileceğiniz örnekler farklı zevklerin beklentilerini karşılayacak türden.

Tesettür Spor Giyim Önerileri

Spor giyimde kıyafetlerin rahatlığı yanında spor ayakkabı detayına da özen göstermek gerekir kullanım amacına uygun biçimde ayakkabı seçimi olmalıdır. Örneğin spor yaparken yürüyüş ayakkabıları tercih edilirken günlük kullanım için Converse tarzı ayakkabılar kullanılabilir.

  • Spor kıyafetlerin önemli tamamlayıcısı olan spor pardesü seçimlerinizde hafif modellere yönelmeniz önerilir. Spor esnasında hareketinizi zorlaştırmaması açısından önemlidir.
  • Bol kıyafetler rahatlık sağlar, evet ama fazla bol seçenekler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Bu nedenle vücut ölçülerinizi mutlaka dikkate almanız gerekir. Örneğin spor bol bir eşofman üzerine tunik yerine daha dar kesim spor alt giyim malzemesi seçilebilir. Tam tersinde tunik yerine daha kısa bir üst de seçilebilir.
  • Kalın tabanlı spor ayakkabılar günlük spor tesettür giyimde bu sene popüler olduğundan size hitap ediyorsa bunu kullanmanız önerilir.
  • Fazla kiloları olan kadınların sadece siyaha boğulmaları gibi bir şart yoktur. Ancak yan çizgili ve çok bol kıyafetlerden uzak durmaları gerekir.

2017 Tesettür Spor Giyim Kombin Önerileri

Bileğe kadar uzanan spor etek kullanımı söz konusuysa gri tonlar yeni sezonda bir hali moda. Beyaz ve siyahla kombine 2017 yılında sıkça rastlanabilmekte.

  • Spor tesettür elbise seçenekleri meraklıları için renkli ve şık modellerde sizlere sunulmakta. Boydan boya görüntü veren bu modeller, yürüyüşe çıkan, düzenli antrenman halinde olan kadınlara büyük rahatlık veriyor. Hareketlerinizi engellememesi, rahat kullanım sağlamsı bakımından önemlidir.
  • Alışverişe çıkarken kullanılan tesettür spor giyim kombini örneği verilirse; askılı çanta, kalın tabanlı bir spor ayakkabı, kıyafete uygun bir eşarp şeklinde ayarlama yapılabilir. Gri tonlarda kıyafet olması halinde pembe bir baş örtüsü ideal görünüm verebilir. Renk geçişleri konuusnda spor giyimde de dikkat etmekte yarar var.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Büyük Beden Pantolon 2017 başlıklı makalemizde büyük beden kot kullanımı, büyük beden pantolon 2017 ve büyük beden pantolon kombin örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ