Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar

Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar

Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar

Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar, Sonbahar aylarına girdik hatta kış ayları yaklaşıyor diyebiliriz. Bir ömür boyu sürecek mutluluğa beraber yelken açmak isteyenler mutlu çiftler de nişan hazırlıklarını yapmaya başlamışlardır. Yazın da evliliklerini yapacaklardır. Bizler de tesettürlü kadın takipçiler için nişan merasimlerinde giyebilecekleri güzel tesettür nişanlık modellerini araştırdık. Zümrüt yeşili tesettür nişanlıklar…

Bu dönemde tesettür nişanlık modelleri arasında en çok karşılaşılacak olan renk zümrüt yeşili rengi olacak.  Zümrüt yeşili tesettür nişanlıklar bu yıl, bu sezon en çok tercih edilen renk ve modellerden olacak. Zümrüt yeşilini üzerinize geçirdiğiniz andan itibaren içiniz ısınacak.

Altın Rengi ve Altın, Zümrüt ile Çok Uyumlu Bir Kombin

Altın sarıları zümrüt yeşili renginin en gözde yan rengidir. Nişanlanacak olanlar zümrüt yeşili tesettür nişanlık modellerini sarı işlemeli modeller ile tamamlayabilir. Hem sade hem de şık bir görünüm ile bu mutlu gününüzde çok güzel gözükebilirsiniz. Eşarbınızı da kesinlikle şal şeklinde seçip tek ve düz renk ile kombinlerseniz minimal bir nişanlık seçimi yapmış olursunuz.

Bordo ve Yeşil Kombinleri

Uymaz denilen renklerdendir. Ancak zümrüt yeşili ile bordo rengi gerçekten çok yakışıyor. Zümrüt yeşilini mutlaka bordo renkle en azından bir kez denemelisiniz. Fiziğinize güvenen bir kadınsanız balık tarzı elbise modelleri ile bordo ve zümrüt yeşilinin uyumunu tercih edip nişanınızda kullanabilirsiniz.

Şifon Seçimler Sizi Şık Gösterecek

Şifon tercihler en göz alıcılardan olacaktır. Salaş şifon modeller ile çok iyi hissedeceksiniz.

Tarlatan Desenler

Kokoşluk da diyebilirsiniz ancak nişanlığını kabarık olarak isteyenler zümrüt yeşili tarlatanlı nişanlık modelleri içerisinden seçebilirler.

Tesettür Abiyeler

Sadece nişanlık olarak ararsanız hem fiyat açısından biraz pahalı gelir hem de çeşit açısından az gelir. Bu yüzden tesettür abiye modeli arayarak istediğiniz nişanlığı bulabilirsiniz. Zümrüt yeşili tesettür abiyeler arasından istediğiniz abiyeyi seçip nişanınızda kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türbanlı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, kapalı gelinlik ve tesettür gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ