Tesettürde Çok Bol Kıyafetler

Tesettürde Çok Bol Kıyafetler

Tesettürde Çok Bol Kıyafetler Kilolu Gösteriyor

Tesettür giyim tercih edenlerin ilk seçimi olan elbiseler, doğru seçilmediğinde kilolu gösterebiliyor. Özellikle kalça bölgesi geniş olan Türk kadını tipinde seçilen kıyafetler bazen başarılı olamayabilir.

Bu yüzden seçtiğiniz kıyafetler için ince detaylara dikkat edebilirsiniz. Mesela boyuna çizgili kıyafetler daha ince görünmenizi sağlayabilir. Bununla birlikte tesettür kıyafetler için elbise giyinenleri tercih ettiğinizde daha düz renkler tercih edebilirsiniz.

Koyu renkler ve bütün ürünler tercih etmek istediğinizde daha ince ve zayıf görünebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz ürünler pamuklu kumaşlar olduğunda, bu seçimleriniz daha canlı olabilir.

Açık Renkler Seçerken Dikkat

Açık renkler tercih ettiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli detay, yan kısımların koyu renklerden yana tercih edilmesi olacaktır.

Mesela bir yelek giyinerek açık renk bir elbisenizin içinde daha zayıf görünebilirsiniz. Açık renkler ve koyu renkler arasındaki kontrastlıklardan yararlanarak her zaman en doğru seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca birçok kişi gibi siz de, maksi etek ve bluz kombinleri ile daha ince görünebilirsiniz.

İki Parçalı Kıyafetlerle Nasıl Zayıf Görünülür?

İki parçadan oluşan kıyafetlerle şık görünmek oldukça basittir. Belinizin inceliğini vurgulayabilirsiniz ve yüksek bel maksi etekleriniz ve bluzlarınızla harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Genç ve iş hayatında aktif olan kişiler için en iyi seçim olacak olan iki parçalı kıyafetlerle, her zaman pratik bir çözüm bulabilirsiniz.

Abiyelerin İçinde Zayıf Görünmek

Abiyelerin içinde zayıf görünmek için de tesettür kaftan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünler sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebileceğinden mutlaka ince kumaşları tercih etmelisiniz.

Kıyafetiniz açık renkte kaftanınızı koyu renk olarak seçebilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz kalın kemerler kullanarak daha ince gösterebileceğiniz bel bölgenizi ve diğer vücut bölgelerinizi ayırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyimde Yapılan Yanlışlar başlıklı makalemizde başörtüsü ve kıyafet uyumsuzluğu, Giyimde Yapılan Yanlışlar ve tesettür giyim adabı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ