Vakko Twill Eşarp Modelleri

Vakko Twill Eşarp Modelleri

Vakko Twill Eşarp Modelleri

Alternatif bir eşarp tasarımı arayışındaysanız Vakko eşarp modelleri sizin için ideal sonuçlar verebilir.Renkli onlarca koleksiyon parçası sizin için mükemmel kombinler yapmanız adına ideal zemin yaratacaktır.  İpek kumaş örneklerinin daha baskın olduğu bir koleksiyonda, yapacağınız kombinler de size aradığınızı verir.

Köşe Kısımları Kurdeleli Olan Modeller

Vakkoipek eşarp modelleri, özellikle köşe kısımlarındaki desenlerle dikkatleri çekiyor. Kurdele şeklindeki baskısı, renk seçeneği bakımından da alternatif sunması bakımından ideal çözüm yaratmakta. Yavruağzı tonları yanında sarı, açık mavi, pembe, toprak renkler, pastel renkler 2017 yılının baskın renklerini de göstermekte.

Kare Desenli Karışık Modeller

Daha karışık tasarımlar size daha çok hitap ediyorsa, bu durumda kare ve iç içe girmiş tasarım örneklerini değerlendirebilirsiniz.Ancak bu modeller de size hitap etmiyorsa bu durumda büyük çiçekli ya da geometrik şekillere sahip örneklerden de yararlanabilirsiniz. Yani tasarım örnekleri açısından bir sınırlama söz konusu değildir. Ayrıcasanal mağazalar dışında gerçek mağazalardan da doğrudan örnekleri görebilirsiniz.

Vakko Gavroş Tasarımlar

Burçlardan hoşlanan kadınlar için Vakko eşarp tasarımları içinde Gavroş serisin odaklanabilirsiniz.  Bunlarda kendi burcunuza özel şekilleri görmek mümkündür. Çizgili ikizler teması, aslan burcu teması gibi sıralanan çeşitleri kullanabilirsiniz. Bazı kadınların burçlar konusunda takıntılı olduğu düşünülerek hazırlanan seri genel desen özellikleri açsından herkese hitap etmeyebilir.

Soyut Tasarımlı Eşarp Modeller

Tasarım özellikleri açısından eşarp modellerinde dikkat çeken bir model, geometrik desenlerin ve soyut motiflerin iç içe girdiği örneklerdir. Bunlardan mavi ya da yavruağzı renkler öne çıkmaktadır. Sözgelimi kıyafetlerinize uygun olan modellerin bütün olarak iyi bir görüntü vermesi adına buipek kumaşları değerlendirebilirsiniz.Tabi sadece bunu kendiniz için de düşünmek zorunda değilsiniz. Hediye vermek, anneler günü hediyesi ya da bir arkadaşınız için doğum günü hediyesi de ayarlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zara Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde eşarp modelleri, Zara eşarp modelleri ve Zara eşarp tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ