Zara Eşarp Modelleri

Zara Eşarp Modelleri

Zara Eşarp Modelleri

Genel kullanım özellikleri ve kombin açısından Zara eşarp modelleri birçok kadının beğendiği tasarım örneklerine sahiptir.  Her zevke ve tercihe uyan modeller, sizin ideal kombinler yapmanıza da yardım eder.

Kare Desenli Zara Eşarplar

Öne çıkan Zara eşarp tasarımları arasında kare örnekler oldukça yaygın kullanıma sahiptir. Bu modeller sade tasarımlarla kullanılabileceği gibi renkli kombinlerle de ele alınabilir.  Ancak kare desenin kendiliğinden baskın bir görüntü verdiği için, bunun genelde sade kıyafetlerle kombin edilmesi gerekir.Aksi halde görüntü açısından ciddi sıkıntılar ortaya çıkabilir.

Saten Zara Eşarp Modeller

Saten kumaş seven kadınlardansanız, parlak görünümlü son derece şık Zara saten eşarp tasarımlarını görmeniz önerilir.Busenin popüler rengi olan mor vepembe gibi tonları özellikle öne çıkararak oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Elbette bu ürünlerin kullanımı sırasında makyaj yapımı da son derece önemlidir.  Yanirenkli ve baskın bir görüntü sağlarken diğer yandan bu durum makyajla iyi tamamlanmazsa eşarbın kullanımı için pek de uygun olmayan görüntüler ortaya çıkacaktır.

Eşarp Kullanırken Bu Detaylara Dikkat Edin

Eşarpların kullanımı zannedilenden daha fazla hassasiyet gerektiren bir konudur. Diğer bir ifadeyle yıkanmasında yeterince özen gösterilmezse, ürünler kısa sürede kullanılamaz hale gelebilir. Bunun için en iyi yönlendirme aslında kumaşların üzerinde yer alan etiketlerdir. Bindiği üzere her kıyafetin üzerinde bir etiket yer alır ve bunun anlamı aslında markanın göstergesi dışında onun ne işe yaradığının ve nasıl- hangi koşullarda kullanılması gerektiğinin de bir ifadesidir. İyi koşullarda temizlenmeyen eşarp modelleri yapısal olarak hasar görecektir. Yani bir ürünü gelişigüzel kullanmak yerine önce etiketine bakmak, kullanım özelliklerini değerlendirmek kritik bir detaydır.  Bu sayede beklenmeyen sonuçlardan da kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şal ve Eşarplarda Desen Modası başlıklı makalemizde dijital baskılı eşarp, eşarp bağlama yöntemleri ve şal modelleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ