Tesettür Kıyafetleri Kot Kumaşlarla Daha Çok Seveceksiniz

Tesettür Kıyafetleri Kot Kumaşlarla Daha Çok Seveceksiniz

Günün şıklığında tercihimizi elbiseden yana yaptık. tesetturveben.com blog yazılarıyla her gün stil önerileri sunarak size yol göstermeye çalışıyoruz. Hanımların giyim telaşında stressiz ve doğru seçimler yapmalarını sağlamak adına günden güne büyüyoruz. Her günün kendine özel atmosferi, her ruhun ayrı esen rüzgarı misali çeşitlilik gösteriyor. Keyifle geçen günlerinizde ne giysem sorusuna yanıt bulmak tek tıkla mümkün.

Genelde alışverişe çokça vakit ayıramayan hanımlar tarafından tercih edilen ‘online alışveriş siteleri’ her açıdan avantajlı. Moda hangi yönlerde ne gibi değişikliklere uğruyor, yakından takip etmek çok daha kolay oluyor. Özellikle muhafazakar kesimin evden çıkma telaşına merhem olan internet alışverişi adeta kolaylık cenneti. Moda tesettür ürünlerinde de kendini inanılmaz noktalara taşımış durumda. Geleneksel çizim ve tasarımların yanında modern çizgiyi de yakalamak mümkün. Aynı zamanda ölçülü bir giyim tarzı benimsemek her kesim açısından mümkün. Çoğunlukla kapalı hanımların tesettür kıyafetleri giydiği ve sektörün bunca ilerlemesi tartışılır. Fakat tesettürlü giysiler yalnızca örtülü hanımları değil muhafazakar bir yaşam tarzını benimseyen hanımları tatmin eder nitelikte olması sebebiyle yükselişe geçmektedir. Zaten giyim sektörünün duraksız yükselişi tartışmaya kapalıdır. Çünkü temel ihtiyaçların başında yer alır giyinip kuşanmak. Yemek, içmek, barınmak kadar önemlidir.

Tesettürde moda modern ve elit bir çizgide ilerlerken her geçen gün yenilenmekte. Kimi zaman kültürler arası kimi zaman da tarzlar arası değişkenlik gösterir. Fakat tesettür modasında değişmeyen sağlam bir temel vardır. Oda Allah’ın koymuş olduğu sınırlardır. Tarz ve modeller ne kadar yenilik içerse de ölçüler sabit kalmaya mahkumdur. Ve tesettürün varlığı da bu şekilde sağlanacaktır. Çeşitlilik her zaman iyi ve hoştur. Özgür bir seçim alanı bıraktığı için zevklidir de bir yandan. Giyim her gün gerekli olduğu için severek giyinmek en zevkli iştir hanımlar için.

Yaz ve bahar sezonlarında göz alıcılığı ve rahatlığıyla kot kumaşlar tercih edilir. Kot ürünleri  yelpazesi en geniş kumaşlardandır. Hem kadın hem de erkek giysilerinde hemen hemen her tarzda kullanıldığını görüyoruz. Pantolon başta olmak üzere gömlek, tunik ve tesettür giyime özel pardesü modellerinde kot kumaş oldukça kullanışlı. Yeni sezonda Hilal Baş tasarımlarında karşılaştığımız kot elbise modelleri tesetturveben.com seçimleri arasında bugün karşınızda.

Tesettür Kıyafetleri Kot Kumaşlarla Daha Çok Seveceksiniz

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Giyim Markaları Listesi başlıklı makalemizde Arzu Ergen, Azra Özer ve Betül Işık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ