Hint Gelinlik Modelleri

Hint Gelinlik Modelleri

Hint gelinlik modelleri, farklı tarz ve modellerde göze hitap eden modelleri ile bilinmektedir. Hint gelinlikleri bizim gelinliklerimizden oldukça farklı olup, daha çok işlem bulunması ve renklerinden dolayı farklılık görülmektedir. Çünkü Hint gelinlikleri renkli gelinliklerdir. Beyaz pek kullanılmamaktadır. Ağırlıklı olarak koyu vişne, lacivert, kırmızı gibi renkler daha çoktur. Özellikleri ise Hint geleneklerini taşıyan işlemelerin bulunmasıdır. Hint gelinlerinin de o kumral ve esmer tenlerine oldukça şık olmaktadır.

Neden Hint Gelinlikleri

Hint gelinlikleri bize niye tanıtıyorsunuz diyen bayanlarımız vardır. Aslında Hint gelinliklerini sizlere tanıtmamızın amacı ülkemizde son yıllarda kınalar da farklı kıyafetlerin giyilme sebebinden dolayıdır. Kına gecelerinde artık bayanlarımız abiye elbise giymek yerine daha farklı elbise modelleri aramaktadır. İşte Hint gelinlikleri de bayanlarımızın kına kıyafeti olarak seçmeleri için uygun kıyafettir. Özellikle koyu kırmızı ve kırmızı renkleri, bol işlemeli modeller oldukça çok tercih ediliyor.
Kına geceniz elbisesi için bu tarz Hint gelinliklerini öneriyoruz. Çoğu bayanda talep etmektedir. Siz de bu tarz Hint gelinliklerini kendi kına geceniz için düşünüyorsanız sizlere Hint gelinliklerinden oluşan modellerimizi inceleyebilir ve kınanız için hangi model olacağına karar verebilirsiniz. Yalnız fiyat konusunda sorularınız varsa bu konuda açıkçası bilgimiz yoktur. Eğer imkanınız var ise bu kıyafetlerden terzinize diktirmeniz mümkündür.

Hint Gelinlik Modelleri /GALERİ

Bir önceki yazımız olan Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Fransız dantelli gelinlik, Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri ve Fransız dantelli gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ