Kapalı Gelin Başı Modelleri 2017

Kapalı Gelin Başı Modelleri 2017

Kapalı Gelin Başı Modelleri 2017 

Kapalı Gelin Başı Modelleri 2017, Her genç kızın hayali beyaz gelinliğini giyerek umutlarla dolu güzel bir yolculuğa çıkmaktır. Güzel bir yuva kurmanın en önemli temeli olan düğün özellikle de hanımlar için çok özeldir; o gün en güzel gelinliğini ve duvağını giyerek süzüleceği, hayallerini gerçekleştiren muhteşem bir gelin olmak ister.

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri son yıllarda dikkate değer bir şekilde arttı; bu nedenle tesettürlü hanımlar da daha fazla seçenek inceleyebiliyor ve tam istedikleri gelinliğe sahip oluyor. Ancak gelinliği seçtikten sonra iş bitmiyor; buna uygun kapalı gelin başı modeli seçilerek uyumun sağlanması şart.

Kapalı Gelin Başı İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Kapalı gelin başı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken şey gelinin yüzüne uygun bir model seçimidir. Bu anlamda size kuaförünüz çok yardımcı olacaktır. Örneğin yüzünüz çok yuvarlaksa yanlara doğru geniş ve kabarık bir gelin başı, yanaklara ve kaşlara doğru düşen aksesuarlar yüzünüzü olduğunuzdan daha şişman gösterebilir. Bunun için düğünden önce kuaförünüzle prova yapmanızı öneririz.

Kapalı gelin başı seçerken dikkat edilmesi gereken diğer şey gelinlikle olan uyumdur. Çok gösterişli bir gelinliğiniz varsa daha sade; sade bir gelinliğiniz varsa daha gösterişli ve aksesuarlı gelin başı tercih edebilirsiniz.

2017 kapalı gelin başı modelleri arasında en çok alın ve yanaklara düşen altın ve gümüş renkli aksesuarlar dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar başlıklı makalemizde Tesettür Nişanlıklar ve Tesettür Zümrüt Yeşili Nişanlıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ