Kına Saç Modelleri (KINA GECESİ ÖZEL)

Kına Saç Modelleri (KINA GECESİ ÖZEL)

Kına;Kadınlar arasında düğün öncesi yapılan en duygusal ve güzel gündür. Bu özel gün duygusallığın yanı sıra içerisinde eğlenceyi de barındırmaktadır.Kadınlar bu günde eğlenerek adeta kurtlarını dökerler.Bazı zamanlarda gelin hamamları yapılmaktadır.Kına saç modelleri olarak düğünde kullanılacak saç modeli kullanılmaz.

KINA GECESİ SAÇ MODELLERİ 2018

Tüm kültür ve geleneklerde olduğu gibi bizim kültürümüzde de düğünler olmazsa olmaz denilen en özel anlarımızdan biridir.Bu özel ve unutulmaz günlerde, gecelerde herkes şık ve güzel görünmek için birbiriyle yarışır.Bu özel anlar için şıklığınızı saç modelleriyle tamamlamak gerekir. Kına gecelerinde de durum aynı şekildedir.Herkes abiye,elbise tarzı gece kıyafetleri tercih eder.Düğün kıyafetlerinde olan şıklık yarışı kına içinde geçerlidir.

Kına gecesi için yapılan kına saç modelleri çok önemlidir.Kına saç modeli seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler cilt alt tonunuz ,saçınızın rengi,ten renginiz gibi seçeneklerdir.Ten renklerine göre (Esmer,Sarışın,Kumral) kına saç modellerini sizler için derledik.

SAÇ MODELLERİ NASIL SEÇİLMELİ

Model seçiminizde dikkat etmeniz gereken en önemli detay Özgünlük olmalıdır. Özgün olmanızın herzaman size kazandıracak artıları vardır. Kına gecesinde herkesten şık ve güzel görünmek için bu detayları atlamayın çünkü gecenin kahramanı olan gelinden sonra davetlilerin aklında siz kalmalısınız. Bunun için klasik saç modellerinden ziyade farklı bir model seçmelisniz.

Kına gecesinin en önemli adımı kınada ve davette giyilecek olan elbise seçmidir. Elbise seçiminizi en doğru bir şekilde yapktıktan sonra saç  modelinizi belirlemelisiniz.Kına elbisenizle saç modelinizin uyumu sizi gecenin yıldızı yapacaktır.

Kına gecelerinde  bu yıl örgü saç modelleri ve dalgalı saç modelleri çok fazla tercih edilmektedir.Siz değerli ziyaretçilerimize en güzel saç modellerinden birkaçtane sunduk.Resimlere tıklayarak galerimizde gezinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 0-3 yaş bebek gelinlikleri, 1 yaş ve 1 yaş bebek gelinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ