Bolerolu Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Bolerolu Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Bolerolu Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Tesettürlü gelinlikler denilince akla en ok kullanılan bolerolu tesettür gelinlik modelleri gelmektedir. Bolerolu gelinlikler genelde tesettürlü bayanlarımızın kullandığı modellerdir. Bu tarz gelinliklerde iç kısım askılı olduğundan bolero sayesinde omuz ve kollar kapanmaktadır. Böylece uygun tesettürlü gelinlik olmaktadır. Hatta çoğu zaman tesettürlü gelinler askılı gelinlikler beğeniyorlar ve üzerine de gelinlik tasarımcıları uygun bir bolero dikerek gelinliği tamamlıyorlar.
Bolerolu gelinlik modelleri çok şık hale getirmek mümkündür. Önemli olan tasarımı ve iyi bir model bulmaktır. Size fikir vermesi açısından da bolerolu tesettür gelinlik modelleri sunmak istedik. Malum yaz ayında düğün oranları artmaktadır. Bu bakımdan konuyu ele alıp siz değerli gelin adaylarımıza önemli modeller sunmak istedik. Yalnız şunu belirtelim ki çok fazla model bulamadık. Yalnız bolerolu bulduğumuz tesettür gelinlik modelleri az da olsa size fikir verecek tarzdadır. Özellikle dantel işlemeli bolerolar daha farklı görünmektedir. Bu arada hafifi göğüs kısmını kapatacak ve ön kısımda birleşen bolerolar da kullanışlı olacaktır. Kol kısımlarınız da kapattığı için çok rahat askılı istediğiniz gelinlik modelini alabilirsiniz. Aşağıdaki bir üç ve dördüncü gelinlik modellerimizde sade bolerolar kullanılmış Eğer gelinliğiniz çok gösterişli ise sade olarak bolero olabilir. Eğer gelinliğiniz sade ise o halde dantelli bolerolar öneriyoruz.

Sizler için hazırladığımız ve bolerolu tesettür gelinlik modelleri görmeniz açısından sunduğumuz gelinlikler modellerini aşağıdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bolerolu Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Bir önceki yazımız olan Hasret Moda Gelinlik Tasarımları başlıklı makalemizde gelinlik tasarımları 2017, Hasret Moda ve Hasret Moda Gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ