Hasret Moda Gelinlik Tasarımları

Hasret Moda Gelinlik Tasarımları

Hasret Moda Gelinlik Tasarımları

Kadınların hayatlarındaki en özel günlerden biri olan düğün ve nikah günleri aynın zamanda kendilerini tek ve benzersiz hissetmelerini isteyecekleri zamandır. Bu önemli günde her kadın mutlu olmak, iyi görünmek ister. Sözgelimi Hasret Moda Gelinlik tasarımları, size en iyi gelinlik serilerinden birini sunar.

Hasret Moda Karakteristik Özellikleri

Gelinlik tercihlerinizi Hasret Moda markasından yana kullanırsanız, oldukça şık bir görüntüye de kavuşmuş olursunuz. Çünkü sıradan tasarımlardan çok daha farklı bir desenin öne çıktığını görebilirsiniz. Şöyle ki gelinliğin taç kısmı, yan çizgileri ve etek bölümünde modeli daha da öne çıkaran özellikler baskın görünmektedir. Yani klasik gelinliklerin aksine ok desenli ve işlemeli bir görüntüden bahsetmek mümkün.Özellikle altın işlemler markanın da sıkça kullandığı diğer bir detay. Ayrıca dantel duvak ve kol detayları, yine önden ince uzun şekilde işlemesi olan desenler de tarzı olan kadınlar için seçilebilecek örneklerden.

Yaka Özelliklerine Göre Hasret Gelinlik Modelleri

Markanın baskın şekilde öne çıkan özelliklerinden biri yine yaka kısmındaki detaylar ve bunun çeşitliliği. Straplez üzerine dantel işlemeli desenler, ön kısmı önlük yaka ve şapkalı tasarımlar, etek bölümlerindeki katlı modeller ve daha fazlasını hasret moda markasında bulabilirsiniz.

Gelinlik Kullanımında Önemli Detaylar

Hasret moda gelinlik tasarımları 2017 yılı itibariyle vitrinlerde yer alırken kullanım açısından bazı detaylara dikkat edilmesinde yarar var.Öncelikle aşırı desen kullanımının diğer aksesuar ve makyajı etkilediğini belirtmek gerekiyor. Diğer bir ifadeyle gelinliklerin gösterişli olması kötü bir makyaj ve aksesuar sonrasında berbat edilebilir bir durumdur. Örneğin duvak kısmı çok desenliyse bunu sade bir makyajla tamamlamak gerekir. Yine genel izlenim çok gösterişliyken farklı bir detayda uyumsuzluk olmasına da ayrıca dikkat edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kapalı Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde gelin başı tasarım, Kapalı Gelin Başı Modelleri ve tesettür gelin başı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ