Armine Yeni Sezon Eşarp Fiyatları

Armine Yeni Sezon Eşarp Fiyatları

Günümüzde belki onlarca eşarp markası vardır. Ama hani markalar vardır ya isimleşmiş deriz. İşte Armine eşarpta öyle. Artık eşarp ile Armine birbirine özdeşmiş şekilde yer almaktadır. Her sezon Armine eşarp modelleri,kendini belli eder ve en çok satılan ürün olarak damgasını vurur. Armine eşarpları arasında bu sezon ise daha çok ipek eşarplar ve farklı grafiklere bürünmüş eşarplar daha çok üretilip,tüketilecek gibi görünmektedir.Artık eskisi gibi çiçek desenli eşarplar fazla tükenmemektedir. Farklı desenlerdeki eşarplardan ise daha çok İstanbul baskılı eşarp türleri tüketilmektedir.Herkesin merak ettiği ise Armine eşarp fiyatları. Evet Armine diğer firmalara nazaran daha çok ağırlığını eşarba vermiş olsa da fiyat oranları kalite ile kıyasladığınızda diğer firmalardan biraz yukarıda ve pahalı olabilir.

Farklı markalar için de şöyle bir kaç yere göz attığımız da fiyat oranlarının 9,90 Türk Lirası ile 159,90 Türk Lirası arasında değiştiğini gözlemledim. Aslına bakacak olursak fiyattan ziyade ürünün kalitesi daha mühimdir. Çünkü bazı ürünlere baktığınız da ipek eşarp diye güveniyorsunuz ama adı ipek eşarp. İncelik ve zarifliğine baktığınız da pazar da satılan eşarplardan pek farkı yok gibi. O yüzden illa marka takıntınız olsun demiyorum ama güvenilir markalardan almak size emin olun daha çok kazandırır. Armine Eşarp ürünlerinin fiyat aralığı ise 19,90 Türk lirasından 139,90 Türk Lirası arasında değişmekte. Bu yazımızı da burada son verirken şunu da dile getirelim.Sizlere verdiğimiz Armine Eşarp fiyatları tablosu Haziran 2017 anı itibariyle geçerlidir. Armine eşarplarının güncel fiyatlarını öğrenmek için, Armine giyim sitesini ziyaret etmelisiniz. Sizler için seçtiğimiz model ve fiyatlara aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

Armine Yeni Sezon Eşarp Fiyatları / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Hazır Eşarplar ile Pratik Hazırlık başlıklı makalemizde eşarp modelleri, Hazır eşarp ve hazır eşarp modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ