Hazır Eşarplar ile Pratik Hazırlık

Hazır Eşarplar ile Pratik Hazırlık

Hazır Eşarplar ile Pratik Hazırlık, Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarının başında farklı desen ve renklere sahip eşarp modelleri gelir. Her tür giyim tarzına ve yüz şekline uygun eşarp modelleri, tesettür giyim ürünü satılan alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ya da internet üzerinden giyim ürünü satan sitelerde mevcuttur. Her yaştan bayanın zevkine hitap eden bu eşarplar kadar, bağlanma şekilleri de önemlidir.

Günümüzde türban ya da eşarp bağlama şekilleri çok farklıdır. Kimi zaman giyim tarzına, kimi zaman yüz şekline, kimi zaman ise baş örtüsünün desen ve şekline göre değişen bu eşarp bağlama tarzları beraberinde hazır eşarp sektörünü de getirmiştir. Muhafazakar bayanların severek kullandıkları bu eşarplar oldukça kullanışlıdır. Aniden dışarı çıkılması gereken durumlarda en kısa sürede hazırlanmaya olanak tanıyan bu ürünler, aynı zamanda tarza göre baş örtüsü takımında da etkilidir. Ünlü tesettür ve giyim markalarının da koleksiyonlarında yer verdikleri hazır eşarp modelleri, normal dökümlü bağlanabildikleri gibi bone tarzı ya da şal tarzı da bağlanabilirler. Özel günler ya da davetlerde sıklıkla kullanılan taşlı ve pullu eşarpların büyük çoğunluğunu bu tarzlar oluşturur. Normal bir baş örtüsünde var olan boncuk ya da taşı tam uygun yere denk getirmek oldukça zordur. Hazır türbanlarda bağlama yapıldıktan sonra bu işlemeler yapıldığı için simetrik bir şekilde konumlandırılmaları sağlanır.

Hazır eşarp modelleri, tesettürlü bayanlara sunulan en büyük pratikliklerdendir. Bazen saatlerce süren hazırlanma sürelerini en aza indirmekte etkili olan bu ürünleri, normal mağazalarda ve sanal mağazalarda bulabilir, siz de bu ürünler sayesinde pratik şıklığı yakalayabilirsiniz.

Hazır Eşarplar ile Pratik Hazırlık /GALERİ

Bir önceki yazımız olan Desenli Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde Çiçek desenli eşarplar, Desenli Eşarp ve Desenli Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ