Şal ve Eşarplarda Desen Modası

Şal ve Eşarplarda Desen Modası

Şal ve Eşarplarda Desen Modası

Tesettür giyim tercih edenlerin beğenerek giyindiği şal ve eşarplar, bu sezon desenli olacak. Birbirinden şık eşarpların rengarenk seçeneklerle kullanıldığı sezonun modasında, özellikle ekoseler ön plana çıkacak.

Düz renklerin yanında desenli kıyafetlerle de kullanılacak olan ekoseler, spor ve günlük giyim için her zaman tercih edilecektir. Maksi elbiseler ve eteklerle tercih edeceğiniz ürünler, ipek kumaşlarla kullanılacak.

Tesettür şal modelleri 2017 yılında sadece muhafazakar kişilerin değil, klasik giyinen kişilerin de tercihi oluyor. Elbiselerle ya da spor kıyafetlerle kullanılan fularlar gibi eşarplar da çok sık tercih edilecek.

İpek Eşarplar

İpek eşarplar kullandığınızda, terleme ve kaymaya karşı tedbirli davranabileceğiniz seçeneklerle her zaman pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

İpek eşarp ve şallar kullanarak, her zaman şıklığınızı bütünleyebileceğiniz eşarplarla baharı karşılayabilirsiniz. Şalları da spor giyim için tercih edebilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencilerinin çok sık tercih ettiği şalların spor olarak bağlanması hem pratik hem de sportif kişilere uygun bir giyim tarzıdır.

Eşarpları Bağlamayı Öğrenin

Sefa Merve markasının kolay bağlanan eşarplarını kullanarak ya da yeni eşarp bağlama teknikleri öğrenerek, her kıyafetinize uygun bir bağlama tekniği geliştirebilirsiniz.

Eşarplar her zaman farklı bağlama teknikleri kullanılarak beğeninize uygun şekilde kullanılabilir. Ayrıca fular şeklinde de kullanabileceğiniz seçenekler için eşarplarınızı ve fularlarınızı bir arada kullanabilirsiniz. Pratik eşarp bağlama yöntemleri için internetteki videolardan yararlanabilirsiniz.

Genç Kızlar için Eşarp Modası

Genç kızların tercih edeceği eşarp seçenekleri, genelde desenli ve sportif ürünlerdir. Son yıllarda dijital baskılı eşarplar çok sık kullanılmaya başlamıştır.

Eşarpların dışında birçok farklı ürün de kullanıldığı için genel tarza uygun olan bir kıyafet seçimi yapılması gerekmektedir. Eşarp kullanımı için dijital baskılı eşarp seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aker İpek Şal Modelleri başlıklı makalemizde 0 ipek şallar, Aker ipek şal modelleri ve ipek kumaş şal hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ