İstenmeyen Tüyler İçin Limon Kürü

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Kürü

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Kürü ile tüyler artık kabusunuz olup keyfinizi kaçıramayacak. Bu yazımızda öğreneceğimiz  tüy azaltıcı yöntemler sayesinde her daim hazır ve keyifli olacaksınız. Her epilasyon sonrası basitçe uygulayabileceğiniz bu yöntem sayesinde doğal yollarla tüylerinizden kurtulacaksınız.

Tüy Azaltıcı Bitkisel Çözümler

tesetturveben.com olarak her yazımızda doğal yöntemlerin kullanılması gerektiğinin altını çiziyoruz ve çizmeye devam edeceğiz. Zira gazete ve haber bültenlerinde kimyasallar yüzünden sağlığını kaybeden insanları görüyoruz, toplum olarak bilmemiz gereken şey her derdin bir doğal yöntemi olduğudur. Yine lafı fazla uzattık kusura bakmayın. Peki doğal tüy azaltıcı yöntem nasıl hazırlanır hemen ona geçelim.

İstenmeyen Tüyler İçin Limon Kürü

Gerekli Malzemeler:

– 5 kaşık limon suyu

– 2 kaşık tuz

Hazırlanışı ve Uygulanış:

Tüy azaltıcı bitkiler arasında önemli bir yere sahip olan limon, tuz ile karıştırıldığında doğal bir mucize oluyor. İstenmeyen tüylerinizi ağda, epilatör veyahut cımbız ile kökünden temizledikten sonra hazırlayacağımız karışımı uygulamanız gerektiğini belirtelim.  Çünkü hazırlayacağımız karışım istenmeyen tüyler olan bölgeye uygulandığında köklerine nüfuz ederek azaltıyor. Cam bir kase içerisine belirtilen miktarlarda limon suyu ve tuzu karıştırın. Epilasyon yaptığınız bölgeye hazırladığımız karışımı güzelce sürün. Hazırladığımız karışımın tüylerin köklerine güzelce nüfuz etmesini sağlamak amacıyla bir müddet masaj yaparak bölgeye iyice yedirmelisiniz. Belirtilen tarifi gerekli şekilde uyguladıktan sonra yaklaşık 1 saat bekleyerek ılık suyla bölgeyi güzelce yıkayın.

Not: belirtilen yöntemi düzenli uygulamanız sonucu olumlu netice almanız muhtemeldir.

Bir önceki yazımız olan Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Kesin Çözüm başlıklı makalemizde Diş Macunu, Evde Yapabilecekleriniz Siyah Noktalardan Kurtulmak ve Kesin Çözüm Siyah Nokta İçin Krem hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ