Karaca Eşarp

Karaca Eşarp

Kimi zaman fular kimi zaman da başörtüsü olarak kullanılan eşarplar da bu yarış içerisinde her geçen sene kendisini yenilemektedir. Karaca da eşarp sektörleri arasında en köklü firmalardan birisidir. Yıllardır süregelen modayı takip etme geleneğini bu sene de eşarplarına yansıtmıştır.

Her Mevsime Göre Eşarp

Karaca ipek eşarpta da rayon eşarpta da kendini geliştirmiş ve her kesime uygun eşarplar üretmiştir. Karaca eşarp modelleri 2017 yılında da her mevsimde kendini gösterecek albenisi yüksek eşarplarla geliyor. Yer yer çiçekli ve cıvıl cıvıl eşarplarla müşteri karşısına çıkarken bazen de klasik geometrik desenleri eşarplara işleyerek orta yaş üstü kesime de hitap ediyor. Bununla birlikte pastel tonlarla otantik ve karmaşık desenleri de zaman zaman eşarplarına işleyerek hem genç nesle hem de orta yaşlı kesime hitap eden eşarplar piyasaya sürüyor.

Hem İpek Hem Normal Eşarplar

İpek eşarpların çok tercih edilmesi ipek olmayan eşarpların satışına engel olmuyor. Her şeyde olduğu gibi eşarpta da iki türün de müşterisinin ayrı olduğu gözlenmektedir. Karaca eşarp modelleri gerek yaz gerekse kışın renk renk model model değişiklik gösteriyor. Tüm bu değişikliklere karşın kaliteden ödün vermeden üretime devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 Yılı Pierre Cardin Eşarp Modelleri, Pierre Cardin ve Pierre Cardin 2017 Eşarp Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ