Eşarp Şal Modelleri 2017

Eşarp Şal Modelleri 2017

Eşarp Şal Modelleri 2017

Eşarp Şal Modelleri 2017, Tesettür giyimin en önemli parçalarından olan eşarp şal modelleri yeni sezonda da birbirinden renkli seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor.  Popüler renkler, alternatif kullanım seçenekleri farklı markaların onlarca tasarımında kendini göstermekte.

Renklerde Öne Çıkanlar

2017 yılı itibariyle toprak renkler, krem, lapis mavisi, yavru ağzı tonları, açık mavi ve açık yeşil renkler eşarplarda ön planda. Ama bu renklerle sınırlı düşünmek yerine elbise ve diğer parçalarla birlikte kullanım yönelik olarak düşünmek ideal olabilir. Genel bir kullanım önerisi olarak sade düz renk elbiselerinizde renkli şallara yer verilmesi önerilir. Tamamen aynı olmamaya çalışmak kıyafette renk katmak şal modelleri ortaya çıkışı için de önem kazanır.

Saten Eşarplar

Kumaş özellikleri bakımından saten eşarplar yeni sezonda da geçen sene olduğu gibi etkisini devam ettiriyor. Parlak görünümde olması, rahat kullanım özellikleri ve şıklık kazandırması detayları nedeniyle tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği kumaşlardandır. Birçok markanın saten modellerini inceleyerek kendi zevkinize uyan seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

 

Neden İpek Şal?

2017 yılı ipek şal modelleri, kullanım şıklığı, kumaşındaki içerik özelliği, sağlık açısından sağladığı katkı gibi nedenlerle sıkça tercih edilir. Model açısından yeni sezonda farklı seçenekler olmakla beraber, insan bedeni için ideal olan bu ürünlerin organik yapısı sayesinde çok tercih edildiği biniyor. Kullanım sırasında başınızda bir şey yokmuş hissi vermesi yine raht kullanım için idealdir. Yüzde yüz ipek modelleri indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

Şal Seçimi İçin Öneriler

Nasıl bir şal kullanacağınız konusunda fikriniz yoksa, dikkate alacağınız birkaç konudan bahsetmekte yarar var.

  • Şal kumaşı özellikleri
  • Renk seçiminde elbiseye uyum
  • Sizi yansıtan bir stilin olması.
  • Aksesuarlarla model açısından zıtlık oluşturmaması.
  • Kullanım yerine göre parlaklık seçimi olması, özel davetlerde parlak saten kumaş vs. gibi.

Eşarp Şal Fiyatları

Fiyatlandırma konusu her tesettürlü kadın için önemlidir. Tesettür giyim eşarp fiyatları için de ürün kumaş özellikleri, desen, tasarım ve işçilik durumu, markanın fiyat politikası, indirim durumları vs. etkili olacaktır. Genel fikir vermesi açısından saf ipek şallar diğer modellere göre daha pahalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Armine Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde armine eşarp modelleri, Armine ipek şal modelleri ve Zara eşarp modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ