Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri

Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelin adaylarının gelinlik olarak tercih ettiği model çeşidi oldukça fazladır.
Her gelin adayının mutlaka kendine has tercih ettiği gelinlik modeli vardır. Kimi işlemesi çok olan, kimi sade, kimi kabarık modellerden yana tercih yapar. Ama genelde de kabarık gelinliklerin fazlaca tercih edildiğini söylemek gerekir. Çünkü diğer sade yani kabarık olmayan gelinlik modelleri, gelinlikten ziyade daha çok beyaz bir elbise giyilmiş havası vermektedir. Kabarık gelinlikler, gelinliğin hakkını vermektedir.

Tesettürlü bayanlarımız ise yine kabarık gelinlik modellerini kullanıyorlar. Bunun için bu sene kabarık tesettür gelinlik modellerinde çok özel modeller karşımıza çıkıyor. Özellikle iki parça yada tek parça gelinlikler seçiliyor. Etek kısmı daha sade olurken üst kısmı taşlarla işlenmiş olmaktadır. Tabi tesettür gelinlik olduğundan dolayı uzun kollu olmaktadır. Kol kısımları içi astarlı tül modeller olduğu gibi sade de olabiliyor. Yani bu tamamen tercih meselesidir.

Kabarık tesettür gelinlik alırken özellikle balık etli olarak tabir ettiğimiz hafif kilolu bayanlarımıza bu modeli seçsinler. Çünkü diğer modellerden ziyade kabarık tesettür gelinlik modelleri kapatıcı etkisi vardır. Özellikle kalça kısmı fazlalıkları kabarık gelinlik sayesinde kapanmaktadır. Tabi üst kısmı da kıyafet gibi bol olmayıp biraz dar olması gerekir. Böylece uygun bir tesettür gelin başı ile gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere özel bu senenin kabarık tesettür gelinlik modellerini sunacağız.

Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri /GALERİ

Bir önceki yazımız olan Hint Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Hint Gelinlik Modelleri, Hint gelinlikleri ve Kına geceleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ