Renklerin Dansı

Renklerin Dansı

Renklerin Dansı

Renkler hayatımızın anlamı, ruh halimizin yansımasıdır. Doğanın renklerini kabullenişinin aksine insanlar renkleri kendilerine yakıştırarak farklı tarzlarla bütünlerler. Modanın renkleri zaman zaman kişiliğinize ve tarzınıza göre farklılık gösterir.

Geleneksellikten kurtulan renklerin moda dünyası günümüzde geçmişin aksine bir çok zıt rengi bir arada tavsiye eder bizlere. Göz yoran, karmaşaya neden olan ve bizleri rüküş göstereceğine inanılan bir çok rengi birlikte kullanmak artık yeni trend olmuştur. Örneğin; bir birine yakışması imkansız görünen zıt renkler bir arada kombin edilerek harika bir görüntü ortaya çıkmıştır. Düz ve sade renkler ise zıt aksesuarlar ile farklı bir konsepte taşınmıştır. Hal böyleyken modayı takip etmek hem eğlenceli, hem şık, hem de kolay bir hal almıştır. Renkler insanın vücudunda güzelliği simgelerken bazen doğru seçimler ile kusur kapatıcı özelliğe de sahiptirler. Örneğin; koyu tonların tercihi vücuttaki fazla kiloları saklarken, canlı ve açık tonlar ise kişileri daha dolgun gösterir.

Yılın moda renkleri

Yılın moda renkleri capcanlı göz alıcı neon renklerden oluşmaktadır. Zıt fosforlu renkler bir arada kullanılarak eğlenceli güzelliğin pozitif enerjisini de yansıtır bizlere. Mevsimlerin güzel renklerini harmanlamış olan moda sonbaharın sadeliğini, kışın pırıltısını, baharın cıvıltısını ve yazın salaşlığını harmanlayarak bizleri sınırlamadan bir arı gibi rengarenk çiçeklere taşımaktadır. Unutmayın ki ;modayı takip ederek renkleri kendi tarzınız ile bütünlemeniz uyumlu, şık ve güzel bir görüntü yakalamanız sizin elinizde.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Ceket Modelleri başlıklı makalemizde Desenli ceket modelleri, Kısa Ceket Modelleri ve Kot Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ