Soda Ayran ve Limon Kürü İle Etkili Zayıflama

Soda Ayran ve Limon Kürü İle Etkili Zayıflama

Zayıflama bazen ilaçlara bağlı kalmak yada ameliyat olmak gibi gözlemlense de aslında yanlış bir durum. Doğal Zayıflama bizim için aslında en kolay ve vücudumuzun en hızlı adapte olduğu zayıflama teknikleridir. Ayrıca doğal zayıfla teknikleri hem tatları ile hemde evimiz kolay uygulanabilirlikleri ile de oldukça cazip olagelmiştir. İşte tam sizlik bir zayıflama tekniğini kaleme alıyoruz. Soda Ayran ve Limon Kürü oldukça basite ve aslında farkında olmadan uyguladığımız bir teknik ve oldukça da damak zevki olan bir teknik.

soda maden suyu ayran limon zayiflama

Soda Ayran ve Limon Kürü İle Zayıflama 

Zayıflama tekniği çok basittir fakat uygulanması için önemli olan devamlılığı ve uygulanan saatlerin önemdir. Kürün hazırlanması için gerekli malzemeler ve uygulanışı şu şekilde olmalıdır.

Kür İçin Gerekli Malzemeler

  1. 3 Yemek kaşığı ve yarım yağlı yoğurt
  2. 1 Şişe Maden Suyu
  3. Yarım Kesilmiş Limon

Zayıflama Kürü Nasıl Hazırlanır

Öncelikle bir kap içine 3 yemek kaşığı yoğurdu koyun ve üzerine yarım kesilmiş olan limonu yoğurdun üzerine sıkınız. Üzerine de yavaş yavaş bir şişe maden suyunu ekleyiniz ama eklerken bir anda yaparsanız taşma yapabilir dikkat ediniz.

Karışımı kahvaltıdan yarım saat önce ve yatmaktan yarım saat önce içiniz ve bu saatleri dikkatle uygulayınız.

Karışımı iki hafta boyunca düzenli tüketiniz ve buna ek olarak spor yaparak uygularsanız etkisini daha hızlı ve etkili görürsünüz.

Not : Bu kürü uygulamadan kesinlikle Doktorunuza danışınız ve Doktorunuzun tavsiyesi ile devam ediniz. Sağlığınız için var olan bir hastalığınız ile etkileşimde olmaması gibi etkileri için uyarımızı dikkate alınız.

Bir önceki yazımız olan Ayrandan Gelen Mucize: 3 Günde 3 Kilo Verin! başlıklı makalemizde 3 kilo nasıl verilir, Ayran detoksu ve Ayran Detoksu Kürü hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ