Feracede Şıklık Sefamerve Ferace Modelleri 2017

Feracede Şıklık Sefamerve Ferace Modelleri 2017

Feracede Şıklık Sefamerve Ferace Modelleri 2017

Günümüzde artık herkes giyimine dikkat ediyor. Özellikle bayanlar çok şık olmak istiyor. Farklı tarzlarda ki bayanlar farklı renkler, farklı desenler, farklı kesimler arayışlar içindeler. Tesettürlü bayanların çok alternatifi olmadığını düşünen birçok kadına rastlamak mümkün. Ama bu yanlış bir düşünce olduğunu belirtmek gerek. Tesettürlü bayanlar da küçük dokunuş ve deteylarla çok şık olduğunu söyleyebiliriz. Bir eteğin üstüne bir gömlek, bir eşarp, şık bir ayakkabı , bir çanta ve bunları tamamlayan ferace giyebiliriz. Son zamanlarda adını oldukça duyurmuş olan sefamerve ferace modellerini  buna örnek gösterebiliriz. Çok şık olup ve rahatlıkla kullanabiliceğinizi söyleyebiliriz.

Ferace eski Osmanlı kıyafeti olup; günümüz kadınlarının da çok tercih ettiği bir dış giyimdir. Ülkemiz dışında başka İran, Pakistan, Ortadoğu Arap ülkeleri ve Kuzey Afrika ülkelerini örnek olarak gösterebiliriz.

En çok tesettürlü bayanların tercih ettiği bir kıyafettir. Feraceler bir pardesüyü anımsatsa da yakasız, bol kesim ve etekleri topuklara kadar inen bir dış giyimdir. Ferace de ki amaç hatları kapatmaktır; bir o kadar da kullanması pratik ve rahattır. Genellikle siyah renkler tercih edilse de sefamerve ferace modellerin de canlı renkleri de görmekteyiz. Gününü renklendirmek, canlandırmak isteyenler açık renkleri tercih edebilir. Renklerin dışında farklı tarzlara da hitap ediyor.

Feracede Şıklık Sefamerve Ferace Modelleri 2017 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Tekbir Giyim 2017 Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Tekbir Giyim, tekbir tunik ve tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ